Faq – Často kladené otázky

IP: gta.diamondcrew.cz
Na našem webu v kartě účet -> Propojení se steamem.
A nebo na stránce: http://www.vacbanned.com/ zadejte své SteamID/URL, vyhledejte a svůj HEX najdete pod
Steam3 ID (64bit) - (HEX)
Ano, serverové restarty jsou pravidelně v 17:00 a 2:00
Doporučíme vyzkoušet připojení přes konzoli tlačítkem F8 a následným příkazem:
connect dcrp.cz
Z velké části chyb se dá vše fixnout tím, že vymažete svou cache, jelikož může nějaký script uložit něco špatně pouze Vám do souborů a způsobit to, že je chyba jen na Vaší straně.
Na whitelist budete přidáni ihned po udělání pohovoru.
Zmáčkni "M" a vyskočí na tebe velké menu. Tam si vyber co chceš obléknout/sundat.
Pokud koupíte auto v PDM a nebude tam vidět SPZ, tak bude RPeno, že tam SPZ je a bude bráno, že tam je a LSPD a LSSD pomocí radaru jí může zaměřit. (tzv. - pokud nechcete být naměřeni radarem, musíte si zaRPit sundání a scriptově ji sundat)
Jdi do nastavení a nastav si tam - MSAA 4x.
Nacházíte se ve městě Los Santos, ve státě San Andreas. Dodatečné zákony, které nemáme v zákoníku, se berou ze zákonů státu Kalifornie.
Jak stojí v pravidlech, je zakázáno psát hráči IC zprávu na discord, pokud na něj nemám kontakt. IC Email funguje tak, že si vymyslíte jakoukoliv adresu (logickou, nepoužívat domény jako "dcrp.cz" "diamond.cz" apod.). Pro představu si vymyslím například johndoe@lossantos.com, komu tuto adresu IC dám, může mi napsat IC email na discord. Adres můžete mít kolik chcete, zamezíte tak tomu, že někdo zametí na základě OOC nicku, že Vás zná, i když nebude mít Váš "osobní" mail a bude chtít například slevit na autě v inzerátech, přestože přiložený mail bude prodamcheburek@slav.ru
Interakční oko otevřete pomocí levého ALTu. Oko namíříte na dotyčný předmět, kliknete levým tlačítkem, poté si vyberete co přesně chcete udělat a kliknutím levým tlačítkem na předmět/osobu ho použijete. Oko si můžete nastavit na jakoukoli klávesu, která Vám vyhovuje v "Nastavení - KeyBindings - FiveM - Vyhledáváni Targetu".
Interakční oko můžete využít absolutně na vše. (vykrádání, garáže, tankování, nakupování v obchodech, prohledávaní popelnic, interakce s jinou osobou, interakce s auty, interakce s nábytkem, interakce s bankomaty a bankou, atd...)
Žádná. V momentální chvíli na serveru funguje Mumble voice, na který musíte mít zapnutý voice chat In-Game. Voice chat si můžete nastavit na jakoukoli klávesu, která Vám bude vyhovovat a to v "Nastavení - KeyBindings - GTAOnline - PushToTalk".